Sıkça Sorulan Sorular

Argifertil nedir? İlaç mıdır?

Argifertil; Kadın ve erkek üreme sağlığında aktif rol oynayan, zengin mineral ve antioksidan içeriği olan elverişli döllenme koşullarının sağlanmasında yardımcı olan bir gıda takviyesidir.

Argifertil M: DNA hasarı nedeniyle dölleme yeteneği olmayan sperm hücrelerinin vücutta üretilmesi sırasında DNA daki hasar oranını düşürerek sperm hücrelerinin dölleme yeteneğinin artırılması noktasında etki eder.

Argifertil F: Çeşitli nedenlerle ovulasyon sırasında fertilizasyon problemi olan kadın üreme hücrelerinin (oosit) kalitesini artırarak, döllemeye gelen spermi daha kolay kabul etmesi noktasında etki ederek gebe kalmayı kolaylaştırır. Tüp bebek tedavileri öncesinde kullanımında ise embriyo transferinden sonra içeriğindeki maddelerden dolayı embriyo tutunma oranını ve gebelik ihtimalini artırır.

Diyabeti olan hastalar veya çölyak hastaları kullanabilir mi?

Argifertil’in içeriğinde bulunduğu L-Arginin sayesinde vücudun salgıladığı insülin ve büyüme hormonu konusunda yaşamsal rol oynar. Bu nedenle diyabet ve çölyak hastalarının kullanımı için uygun bir gıda takviyesidir.
 

Argifertil kilo aldırır mı?

Argifertil içeriğindeki L-Arginin proteini metabolize ederek insan vücudundaki yağ miktarını düşürdüğü gibi vücudun fit bir görünüm almasına yardımcı olur

Argifertil hangi etken maddelere sahiptir?

Argifertil, insan vücudu için gerekli olan vitamin ve minerallerin alınmasında yardımcı olur. Metabolizma için gerekli Koenzim Q10, Folik Asit, B12, C vitamini, Çinko, Selenyum gibi cinsel bezlerin ve cinsel hormonların düzenli çalışmasına yardımcı olan mineralleri içeren takviye edici bir üründür.
 

Ürünleriniz garantili mi?

Ürünlerimizin içeriğindeki etken maddelerin belirtilen problemler üzerindeki etkileri klinik çalışmalarla saptanmıştır.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Maksimum 3 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslimat sağlanmaktadır.

YUKARI
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır