Garanti ve İade

Garanti Koşulları :
Mağazamızdaki ürünler, ürün sahibi firmanın garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir. www.apeksgen.com sitede T.C. Kanunlarına aykırı unsur teşkil edecek herhangi bir ürün satmadığını, satışını yaptığımız medikal türü ürünlerin ve takviye edici gıdaların reçetesiz ürün kapsamında olduğunu, reçetesiz ürünlerin tamamının T.C. Sağlık ve Tarım Bakanlığı onaylı ürünler olduğunu taahhüt eder.

Takviye Edici Gıdalar Hakkında Önemli Bilgi :
Takviye edici gıdalar ya da bilinen adıyla gıda takviyeleri;  5996 sayılı Kanun kapsamında “normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla, vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, amino asit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının, kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünler” olarak tanımlanmıştır.
Takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği ve/veya hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. 

İade  Şartları
- Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

-Kargoda Zarar Görmüş Ürünler: Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da  ürünü size teslim eden anlaşmalı  kargomuz  ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

- Cayma Hakkı ve İade işlemleri için Mesafeli Satış Sözleşmesinde belirtilen ilgili maddeler geçerlidir.

YUKARI
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır