<

DNA Genetik Kanser Risk Testi

Cellmax Life Kanser Tarama Testi 98 gen ifadesini inceleyerek 25 farklı kanser türünün teşhisini yapabilir. Kullanılan en kapsamlı kalıtsal kanser tarama testidir.

CRC Protect Kolorektal Kanser Testi

Hassas bir kan testi olan CRC Protect testi, başlangıç aşamasındaki kolorektal kanserinin teşhisinde kullanılır ve prekanseröz aşamasındaki lezyonların tespiti sayesinde hastaya erken müdahale yapılmasını sağlayabilir.

Prostat Kanseri Testi

PSA testi sonucu gri zon olarak adlandırılan 4,0 ile 10,0 ng/ml olan hastaların acı verici ve yüksek yan etkili biyopsiden kaçınmaları için geliştirilen test, prostat kanseri için doğru sonuca erişmenizi sağlar.

Somatik Kanser Testleri

Somatik Kanser Testleri - Likit Biyopsi Testi
Hedefe yönelik terapi seçiminin tedavi, izleme ve yönetim çözümleri için kanda serbest gezen tümör hücrelerinin (CTC) izolasyonu ile 73 gen analizini gerçekleştirir. Standart prosedürde Microsatellite İnstability (MSI) ve hastanın immünoterapi uygunluğunu belirleyen PDL-1 incelemesini de gerçekleştirir.

NCCN Akciğer Kanseri Paneli

NCCN Akciğer Kanseri Paneli

Akciğer kanseri hastalarının tümör teşhisini likit biyopsi ile gerçekleştiren test, immünoterapi ve hedefe yönelik terapi seçimlerini belirleyen tek NCCN ilkelerine uygun testtir.

PDL-1 CTC Testi

PDL-1 CTC Testi

CTC hücrelerinin izolasyonu ile PDL-1 ifadesinin tespitini yapar ve hastaların immünoterapi için uygunluğunu belirler.

YUKARI
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır